Opinie naszych Klientów


Warszawa, 30.05.2001

 

 

Od trzech lat firma FarmPlus współpracuje z firmą Systemy Informatyczne Szaniawski System oraz z Przedsiębiorstwem Automatyki Chłodniczej. Wymienione firmy zainstalowały w naszych magazynach system rejestrujący temperatury i wilgotność powietrza, a przy pomocy komputerowego systemu rejestracji "TermNet" możemy archiwizować i wizualizować zarejestrowane parametry właściwego przechowywania leków. Do tej pory system działa bezawaryjne. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z wymienionymi firmami i serwisu jaki te firmy oferują.
System rejestracji temperatur i wilgotności "TermNet" w magazynach hurtowni FarmPlus spotkał się z pozytywną opinią Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego.

Z poważaniem

Mgr farm. Hanna Podciechowska
Kierownik Hurtowni
FarmPlus Sp. z o.o.


Radziejowice, 20.02.2001

 

 

Pragniemy poinformować, że system monitoringu i rejestracji temperatur "TermNet" firmy "Systemy Informatyczne Szaniawski System" już prawie od dwóch lat nienagannie funkcjonuje w naszej firmie.
W tym czasie mogliśmy poznać wysoki poziom świadczonych przez firmę "Systemy Informatyczne Szaniawski System" usług i serwisu.
W związku z tym polecamy Państwu usługi w/w firmy.

Kamila Jabłońska
Kierownik Magazynu

Bogusław Czubak
Dyrektor Zakładu
Dryvit System USA (Europa) Sp. z o.o.


Warszawa, 15.06.2001

 

 

 

Od ponad roku w naszych magazynach pracuje system monitoringu i rejestracji temperatur TermNet firmy Systemy Informatyczne Szaniawski System. Przez ten czas, dzięki wysokiej jakości serwisu i konserwacji, zainstalowane czujniki i program dzialały bezawaryjnie. Wyżej wymieniona firma dała nam się zaś poznać jako solidny partner, stale dbający o wysokąjakość świadczonych przez siebie usług.
Z tych oto powodów możemy śmiało Państwu polecić współprace z firmą Systemy Informatyczne Szaniawski System.

Z poważaniem

Bolesław Kukolewski
Dyrektor Generalny
Hand-Prod Sp. z o.o.

 


Systemy Informatyczne Szaniawski System, 05-803 Pruszków ul. Lipowa 37
tel(0-22) 423-62-82, fax:(0-22) 758-67-26, kom:0-501-38-31-98
e-mail: kontakt.siss@szaniawski.pl
© Copyrights 2001 SISS